• Özeniş Mermer Yapı İnşaat | Sakarya

KORKULUK

Günümüzdeki modern yaşam alanlarının tümünde, hem iç mekan hem de dış mekanlarda gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Estetik açıdan görünüm zenginliği de sağlayan bu modeller, inşaat sektörünün var olduğu pek çok alanda kullanılır. İş merkezleri, konutlar, AVM’ler, çeşitli kamusal alanlar, fabrikalar, tren ve metro istasyonları, hastaneler, okullar, deniz ve otobüs terminalleri paslanmaz korkulukların sıkça kullanıldığı noktalardan bazılarıdır.
Gerekli özeni göstererek temiz ve bakımlı olarak kalması da bu modellerin her zaman ilk günkü görünüme sahip olmasını sağlar.
Uzun ömrü ve dayanıklılığı da tercih sebeplerinin başında gelir.
Güvenlik ve kaza risklerini minimuma indirmek hepimizin ortak kaygısıdır. Bu yüzden bizlere artı değer sağlayacak her ürüne yaşam alanlarımızda özellikle yer vermeliyiz. Paslanmaz korkuluk, mimari açıdan yapılara estetik görünüme yardımcı elemanlar olması açısından da özellikle tercih ediliyor.
Konutlardaki ve mekanlardaki kullanım kolaylığı bu modellerin tercih edilmesi açısından önemli bir husustur. Kolay kurulumuyla zaman kaybından da büyük bir tasarruf sağlayan bu modeller, maliyet açısından da büyük külfetlere sahip değildir. Bu yüzde yapıların hem şık hem modern hem de güvenilir olması için paslanmaz korkuluk modelleri uygulaması yapılmalıdır.

TEKLİF AL